Kazetové stropy

Mezi sádrokartonářské práce , které nabízíme patří dodání a montáž kazetových stropů , přesněji minerálních stropů. Minerální stropy jsou jednou z nejoblíbenějších variant pro úpravu stropů komerčních a veřejných objektů. Mezi interiéry objektů, ve kterých se minerální stropy standardně využívají, patří zdravotnická a sportovní zařízení, obchodní a administrativní prostory. Kazetové stropy využijete ve všech typech kanceláří, v nemocnicích, ve školách, ve sportovních halách, v budovách úřadů a podobně. Pro kancelářské prostory s přilehlými chodbami jsou kazetové stropy zárukou estetického vzhledu a vysoké životnosti.

Elegantní řešení

Kazetové stropy jsou elegantním řešením pro zakrytí veškerých rozvodů. Vytvoříte tak velice jednotný prostor, který bude působit formálním a důstojným dojmem. Pomocí minerálních stropů můžete jednoduchým způsobem zcela zakrýt nevzhledný strop nebo také strop celkově snížit v případě vysokých místností. Takové snížení vám vytvoří prostor mezi stropem a konstrukcí kazet pro zakrytí například technického vedení, ale hlavně vytvoříte opticky příjemné prostředí, kterého byste s vysokými stropy docílili jen obtížně.

Výhody a umístění kazetových stropů

Konstrukce kazetového stropu se zavěšuje do nosného stropu a dále jsou do konstrukce vkládány jednotlivé kazety. Montáž stropu provedeme rychle a hlavně kvalitně. Výhodami, které přispějí k vašemu výběru minerálních stropů, jsou vysoká požární odolnost a zlepšení izolačních vlastností tepelných i zvukových. Kazetové stropy se dále hodí do koupelen a kuchyní díky jejich relativně vysoké odolnosti vzdušné vlhkosti. Při volbě kazetového stropu můžete vybírat vzhled a konkrétní povrchovou strukturu z mnoha variant. Jako jednu z dalších výhod kazetových stropů bychom chtěli zmínit, že lze do nich snadno zabudovat osvětlení a výstupy pro klimatizaci. Přesto bude zachovaná jednolitost celého stropu . Osvětlení navíc můžete vybírat přesně podle účelu místnosti, ve které se kazetový strop montuje. Pro potřeby chodby nebo haly jsou postačující bodová světla zakomponovaná do středu kazet. Naopak v kancelářích a podobných prostorách, kde je důležité správné osvětlení, se hodí plochá světla větších rozměrů, která opticky přesně zapadají do kompozice kazetového stropu .

nahoru
Úvod | Stavební práce | Reference | Profil | Kontakty | Rady a tipy

Kontakty

Pobočka PRAHA - sídlo
LAKSTAV PRAHA 5 s.r.o.
Bílovská 758
Praha 5 - Řeporyje
155 00

IČ: 27424570
DIČ: CZ27424570

Pobočka NERATOVICE
areál SPOLANA a.s
ul. Práce 657
Neratovice
277 11

IČ: 27424570
DIČ: CZ27424570

Kontaktní osoby

Krajč Michal - jednatel
+420 608 024 283

Krajč Václav - jednatel
+420 606 621 341

Krajč Tomáš - jednatel
+420 736 470 954

Urbanová Vlasta - kancelář
+420 315 662 517

Fax: +420 315 662 517
E-mail: lakstav5@lakstav.cz
URL: www.lakstav.cz

lakstav5@lakstav.cz | Mapa stránek