Pískování konstrukcí

Pískování neboli též tryskání konstrukcí je speciální technika, která také patří mezi služby nabízené naší společností. Hlavním účelem pískování je zbavení konstrukce veškerých nečistot a příprava povrchů různých materiálů pro další zpracování. Pískování také uplatníte, pokud chcete povrch konstrukce sjednotit tak, aby jeho vzhled byl stejnorodý a hladký s pravidelnou strukturou.

Pískování různých povrchů

Pískování patří mezi velice účinnou a cenově přijatelnou techniku pro očištění různých povrchů. Provádíme pískování členitých a nečlenitých povrchů konstrukcí z různých materiálů, ze kterých jsou vhodné pro pískování převážně kovové, betonové, litinové a železo-betonové. Pomocí pískování můžete nechat upravit stavby, tunely, mosty, potrubní mechanismy, sloupy a stožáry sdělovacího a elektrického vedení, hráze a jiné konstrukce.

Pro kovy je tato úprava důležitá, pokud chcete docílit odrezování, zdrsnění nebo odmašťování tohoto typu povrchu. U všech materiálů, které jsou náchylné na znečištění, uplatníte kvalitní očištění zejména před závěrečnou úpravou materiálů jako např. metalizace, lakování, nátěr a další. Nabídku pískování ocelové a železné konstrukce je vhodné využít právě jako přípravu před následným nátěrem nebo nástřikem. U zděných konstrukcí očistíme pískováním sklepy, mosty, fasády domů a jiné. Pískováním , které je prováděno před nanášením nového povrchového materiálu, si zaručujete zvýšení kvality a prodloužení životnosti takto opravené konstrukce. Pro pískované předměty ze všech materiálů platí, že mohou být pomocí této techniky kromě očistění dále zdrsněny nebo upraveny podle vašich konkrétních požadavků.

Technika pískování

Pískování od naší společnosti můžete dále využít kromě zdrsnění i pro vyhlazení povrchů, dále při renovaci starých nebo zašlých povrchů, odstranění barvy nebo omítky, opracování povrchu a podobně. Tato vysoce účinná metoda vám usnadní práci, které byste jinak při ručním nebo chemickém čištění docílili o mnoho déle a náročněji. Přesně podle vámi zadané zakázky zvolíme nejvhodnější techniku pískování a k tomu příslušná zařízení. Pokud chcete renovovat nebo jinak opravovat znečištěnou konstrukci, neváhejte využít efektivní očištění pomocí pískování od naší společnosti. Zaručujeme vám výsledek, se kterým budete spokojeni.

nahoru
Úvod | Stavební práce | Reference | Profil | Kontakty | Rady a tipy

Kontakty

Pobočka PRAHA - sídlo
LAKSTAV PRAHA 5 s.r.o.
Bílovská 758
Praha 5 - Řeporyje
155 00

IČ: 27424570
DIČ: CZ27424570

Pobočka NERATOVICE
areál SPOLANA a.s
ul. Práce 657
Neratovice
277 11

IČ: 27424570
DIČ: CZ27424570

Kontaktní osoby

Krajč Michal - jednatel
+420 608 024 283

Krajč Václav - jednatel
+420 606 621 341

Krajč Tomáš - jednatel
+420 736 470 954

Urbanová Vlasta - kancelář
+420 315 662 517

Fax: +420 315 662 517
E-mail: lakstav5@lakstav.cz
URL: www.lakstav.cz

lakstav5@lakstav.cz | Mapa stránek