Protipožární nátěry

Naše nabídka lakýrnických a malířských prací zahrnuje také speciální povrchovou úpravu povrchu, která se věnuje protipožárním nátěrům . Provádíme protipožární nátěry na dřevěné, zděné a kovové konstrukce.

Protipožární nátěry na dřevo a kovy

Dřevo je jedním z materiálů vhodných pro aplikaci protipožárního nátěru . Jelikož se jedná o vysoce hořlavý materiál, který je zároveň velice oblíbený pro vybavení obydlí, je důležitá ochrana proti případnému vzniklému požáru. Stejně jako dřevo jsou i kovy vhodné pro tyto nátěry. Různé druhy kovů tvoří velikou část materiálů využívaných při stavbě mnohých objektů, a proto neváhejte ani kovové konstrukce opatřit účinným protipožárním nátěrem.

Aplikace a údržba

Kromě pojištění pro případ požáru, které pomůže uhradit škody po požáru, by měla být vaším hlavním zájmem prevence a zvýšení ochrany jak pro stavbu, ale hlavně pro vaše blízké, ať se jedná o rodinu nebo zaměstnance a zákazníky. Mimo protipožárních systémů, jakými jsou architektonické rozvržení stavby nebo konstrukční a materiálové řešení objektu, tvoří protipožární nátěry další důležitou složku správné ochrany proti vzniku a následkům požáru. Aby protipožární nátěr fungoval, je důležitá správná aplikace a následná údržba. Naše společnost nabízí profesionální provedení protipožárních nátěrů , a proto se nemusíte ničeho obávat. Hlavním smyslem protipožárních nátěrů je zabránění šíření požáru mezi jednotlivé části uvnitř objektu, zabránění šíření požáru mimo objekt a umožnění bezpečné evakuace osob, zvířat a osobních věcí z požárem zasaženého místa. V případě, že se oheň rozšiřuje, zpomalí protipožární nátěr díky svému speciálnímu chemickému složení průběh šíření. Protipožární nátěr využijete pro ochranu dřevem opláštěných domů, chat, penzionů a hotelů, ocelových výtahových šachet a jiných kovových konstrukcí jako jsou klasická nebo úniková schodiště a mnoho dalších. U únikového schodiště je protipožární nátěr hlavní ochranou pro snadný a bezpečný útěk z budovy, ve které požár vypukl. Protipožární nátěry jsou vhodné do exteriérů i interiérů, záleží pouze na vašich požadavcích. Typ protipožárního nátěru vybereme a provedeme přesně podle druhu materiálu a povrchu vámi zvoleného objektu. Zajišťujeme provedení všech postupů přesně podle požadovaných norem a pokynů.

nahoru
Úvod | Stavební práce | Reference | Profil | Kontakty | Rady a tipy

Kontakty

Pobočka PRAHA - sídlo
LAKSTAV PRAHA 5 s.r.o.
Bílovská 758
Praha 5 - Řeporyje
155 00

IČ: 27424570
DIČ: CZ27424570

Pobočka NERATOVICE
areál SPOLANA a.s
ul. Práce 657
Neratovice
277 11

IČ: 27424570
DIČ: CZ27424570

Kontaktní osoby

Krajč Michal - jednatel
+420 608 024 283

Krajč Václav - jednatel
+420 606 621 341

Krajč Tomáš - jednatel
+420 736 470 954

Urbanová Vlasta - kancelář
+420 315 662 517

Fax: +420 315 662 517
E-mail: lakstav5@lakstav.cz
URL: www.lakstav.cz

lakstav5@lakstav.cz | Mapa stránek